Obsługa księgowa Kraków
Prowadzenie pełnej księgowości w Krakowie

Telefon: 12 442 02 61 

E-mail: ekspert@pelna-ksiegowosc-krakow.pl

pełna księgowość dla firm

Biuro rachunkowe Kraków

Nasze biuro rachunkowe w Krakowie od wielu lat pomaga przedsiębiorcom w prowadzeniu księgowości. W swojej ofercie posiadamy usługi z zakresu pełnej oraz uproszczonej księgowości, kadr i płac, a także doradztwa. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski, dzięki zdalnej współpracy (księgowość przez Internet). Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy każdego dnia podnoszą jakość oferowanych usług.

Dlaczego warto nas wybrać?

Elastyczny cennik​

Klienci powierzając nam księgowość nie muszą obawiać się wysokich kosztów za obsługę. Cennik naszego biura uzależniony jest od ilości dokumentów księgowych w danym miesiącu, czyli od ilości pracy naszych księgowych. Korzystna forma rozliczenia, która nie pozwala przepłacać za usługi!

Usługi doradcze w cenie

Ogromną korzyścią współpracy z naszym biurem rachunkowym jest fakt, że klienci podpisując z nami umowę otrzymują doradztwo księgowe i podatkowe w cenie! Przedsiębiorcy mogą korzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów – porady i konsultacje online.

Współpraca online

Współpraca z naszymi klientami nie ogranicza się wyłącznie do przedsiębiorców z Krakowa. Swoje usługi świadczymy również przez Internet. Klienci mogą skorzystać z prowadzenia księgowości online, czyli przy zastosowaniu nowoczesnych internetowych technologii.

Oferta usług księgowych w Krakowie:

Księgowość Kraków

 

Oferta naszego biura rachunkowego w Krakowie została przygotowana w oparciu o wieloletnią wiedzę oraz doświadczenie. Oferujemy szeroki zakres usług księgowych, podatkowych, doradczych oraz kadrowo-płacowych.

Obsługa księgowa​

Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorstwa nie tylko w zakresie pełnej księgowości, ale również i uproszczonej, Nasi klienci mają do wyboru szereg usług, z których mogą tworzyć indywidualne pakiety.

Obsługa kadrowo-płacowa

Zajmujemy się dopełnianiem wszystkich obowiązków wynikających z zatrudniania pracowników. Zajmujemy się obsługą w zakresie ZUS, sporządzaniem dokumentów oraz prowadzeniem akt pracowników, a także sporządzaniem umów.

Doradztwo, porady

Współpracujemy z doradcami gospodarczymi, księgowymi i prawnikami, którzy udzielają naszym klientom profesjonalnych i rzetelnych rad. Oferujemy bieżące konsultacje i jednorazowe porady dla firm i osób fizycznych.

Sporządzamy roczne sprawozdania finansowe z działalności firmy. Pomożemy w podpisaniu oraz złożeniu dokumentów w KRS

Pełna księgowość Kraków

Biuro rachunkowe w Krakowie

Call Now Button